Blog navigation

Poslední články

Doporučené články

 • Veletrh Kreativ Ostrava
  Veletrh Kreativ Ostrava
  3681 Zobrazení

  Opět nadešel čas veletrhů a my už se nemůžeme dočkat až se s vámi potkáme naživo, neboli tváří v tvář :-) a budete si moci osahat a vyzkoušet vše co vás zajímá a dokoupit vše co ještě potřebujete pro svou kreativní duši.

  Detail
 • Back to School
  Back to School
  3691 Zobrazení

  Máme tu konec prázdnin a začátek nového školního roku se kterým nás jako vždy čeká nákup nových školních pomůcek. Jelikož víme jak náročné to může být, rozhodli jsme se, že vám s tím tentokrát trochu pomůžeme.

  Detail
 • Prázdninová otevírací doba
  Prázdninová otevírací doba
  3934 Zobrazení

  Léto je tu a s ním i prázdniny a my vyrážíme sbírat prázdninové zážitky. To abychom měli za dlouhých zimních večerů co zpracovávat do našich scrapbookových alb :-)

  Detail
 • Prázdninové mini album
  Prázdninové mini album
  3221 Zobrazení

  Blíží se nám léto a sním i letní dovolená, proto jsme si pro vás připravili kurz na kterém si vyrobíte  Prázdninové mini album. 

  Detail
 • Kurz dárková taštička
  Kurz dárková taštička
  3250 Zobrazení

  Máme pro vás nový kurz, na kterém se naučíte vyrobit si krásnou dárkovou taštičku pro každou příležitost. Pokud nevíte do čeho zabalit svatební dar, velikonoční překvapení, dárek k narozeninám, nebo si jen chcete vyrobit něco pěkného, tak je tento kurz určený právě pro vás.

  Detail
 • Veletrh Kreativity v Dubči 2023
  Veletrh Kreativity v Dubči 2023
  3818 Zobrazení

  Již tento měsíc se na vás opět budeme těšit na veletrhu kreativity v Dubči. A to konkrétně 24. - 25. 3. 2023 vždy od 9:00 do 18:00.

  Detail
 • Vánoční nadílka
  Vánoční nadílka
  1493 Zobrazení

  Po roce tu máme opět prosinec a s ním i krásný předvánoční čas. Proto i my chceme dělat radost a rozdávat dárky.

  Detail
 • Listopadová akce
  Listopadová akce
  1908 Zobrazení

  Nepropásněte naší listopadovou akci. Doprava zdarma na PPL výdejních míst.

  Detail
 • Veletrh Kreativity v Dubči
  Veletrh Kreativity v Dubči
  2158 Zobrazení

  Již tento měsíc se budeme těšit na osobní setkání s vámi na veletrhu Kreativity v Dubči. Přijďte si vše vyzkoušet a osahat na vlastní kůži.

  Detail
 • Podzimní scrapbookové kurzy
  Podzimní scrapbookové kurzy
  2127 Zobrazení

  Přijďte se zahřát na naši prodejnu a něco pěkného si při tom vyrobte. Rozehřejte prsty a mysl tím, že budete kreativní. To konec konců zahřeje nejen na těle, ale i na duši :-)

  Detail
 • Novinky od České firmy - Mementerra
  Novinky od České firmy - Mementerra
  1955 Zobrazení

  Jsme velice rádi, že vám můžeme představit zajímavou Českou firmu Mementerra, která vyrábí kreativní alba a deníky s příběhem a výzvou na každé straně. 

  Detail
 • Kamínky
  Kamínky
  1642 Zobrazení

  Dovolená klepe na dveře a my přemýšlíme, co vše si s sebou zabalit a čím zabavit sebe a hlavně děti. Ideálním řešením jsou popisovače POSCA, se kterými dokážete kreslit či psát na jakýkoliv materiál. Jedním z nejoblíbenějších a zároveň nejdostupnějších materiálů se v poslední době stal kámen.  Neváhejte tedy a zkuste také malování na kamínky. 

  Detail
Showing 1 to 12 of 26 (3 Pages)