Blog navigation

Poslední články

 • Veselé vánoce
  Veselé vánoce
  141 Zobrazení

  V čase vánočním chceme i my rozdávat dárky a tak jsme se rozhodli, že do každé prosincové objednávky přidáme jeden či více malých dárečků :-)

  Detail
 • České Vánoční Samolepky
  České Vánoční Samolepky
  151 Zobrazení

  Podívejte se na naše nové České vánoční samolepky. 

  Detail
 • Listopadová sleva na scrapbooková alba DeLux
  Listopadová sleva na scrapbooková alba DeLux
  97 Zobrazení

  Máme tu listopad a my jsme si pro vás připravili překvapení v podobě 10% slevy na naše oblíbená alba DeLux. 

  Detail
 • Nový eshop
  Nový eshop
  91 Zobrazení

  Jsme rádi, že vás konečně můžeme přivítat na našem novém eshopu. Už to pomalu začalo vypadat, že se toho nikdy nedočkáme, ale nakonec se nám to přeci jen povedlo.

  Detail
 • Veletrh Kreativ Podzim - Ostrava
  Veletrh Kreativ Podzim - Ostrava
  136 Zobrazení

  Jsme rádi, že vás opět, po dlouhé pauze můžeme potkat osobně a to v Ostravě na výstavišti Černá Louka, kde se bude konat tradiční veletrh Kreativ Podzim a to v termínu 12. - 14. listopadu 2021.

  Detail
 • Album pro miminko - Album De Lux 30x30
  Album pro miminko - Album De Lux 30x30
  93 Zobrazení

  Album De Lux 30x30 s černými listy pro mého bratra a jeho novorozenou dceru Vendulku.

  Detail
 • Zažít město jinak
  Zažít město jinak
  83 Zobrazení

  Zažít město jinak aneb zažít Roháčovu jinak. Naše sousedská ulice se letos poprvé rozhodla připojit ke skvělé akci ,, Zažít město jinak´´ a doufáme, že to nebude naposledy. Je to skvělá příležitost jak poznat své sousedy a zjistit co se ve vašem okolí děje.

  Detail
 • Mini album pro naše nejmenší
  Mini album pro naše nejmenší
  86 Zobrazení

  Už dlouho jsem se chystala na mini album pro naší nejmladší dceru a že mi to trvalo – letos jí bylo 5. No nic nakonec jsem se do toho pustila a album je na světě.

  Detail
 • Album pro Dvojčata
  Album pro Dvojčata
  85 Zobrazení

  Kdysi dávno jsem si koupila krásnou sadu dětských papírů od Echopark a protože vím, že jedna nikdy nestačí, koupila jsem si rovnou dvě. Bohužel jak se říká, tak kovářovic kobyla chodí bosa, což v praxi znamená, že ač jsem moc chtěla, album pro mé děti jsem z nich nikdy neudělala. O to víc jsem o několik let později uvítala novinku, že moje sestřenice čeká dvojčata. Super příležitost využít obě sady najednou.

  Detail
 • December Day By Day 2020 - Hotovo
  December Day By Day 2020 - Hotovo
  85 Zobrazení

  Jsem šťastná, že vám můžu konečně představit již hotové a plné album z výzvy od Elizabeth Craft Design – December Day By Day. V předchozím článku jsem vám slíbila, že jakmile se mi podaří album dokončit, tak se s ním pochlubím a tady tedy je …

  Detail
 • Jak si vyrobit vlastní Traveler´s Notebook
  Jak si vyrobit vlastní Traveler´s Notebook
  238 Zobrazení

  Chcete začít zapisovat své cestovatelské zážitky a zrovna nemáte kam? Pokud jste jako já ... když mě políbí múza musím prostě začít tvořit a když si zrovna usmyslím, že chci začít s Traveler´s Notebook a žádný nemám (a samozřejmě se mi nechce čekat až si ho budu moct koupit) musím si ho prostě vyrobit. Pokud jste tedy stejně posedlí a netrpěliví jako já pusťte se do toho.

  Detail
 • December Day By Day 2020 - Příprava
  December Day By Day 2020 - Příprava
  130 Zobrazení

  Již druhý rok jsem se zapojila do výzvy od Elizabeth Craft Design, která se jmenuje December Day By Day, neboli Prosinec den po dni. Miluji tuto výzvu stejně tak jako samotné šablony od Elizabeth Craft Design speciálně jejich kolekci Planner Essentials. Tuto kolekci používám při tvorbě nejen Vánočních alb.

  Detail
Showing 1 to 12 of 12 (1 Page)