Razítka Aladine - Marmelády 35ks

Originální razítka k dozdobení, dotvoření, či vlastní výrobě.

V balení 35 ks razítek.

Kombinujte, tiskněte a polepujte, zdobte - udělejte ze své zavařeniny neodolatelný kousek!

Každá domácí marmeláda, štáva, kompot nebo třeba pečený čaj potřebují svůj popis, abyste po čase věděli, co se ve skleničce ukrývá za dobrotu. Díky této sadě razítek si svoje zavařeniny krásně označíte. Sada obsahuje 35 razítek s obrázky ovoce a českými nápisy pro pojmenování hotových zavařenin v praktickém balení - vyloupněte z pěnové desky, poté je můžete vrátit a snadno uskladnit.

Razítka mají kvalitní hlubokou strukturu, díky které je využijete na nejrůznější projekty. Scrapbooking - při tvorbě alb, přáníček, visaček, balicího papíru apod. S razítky můžete tisknout na etikety, visačky, nálepky, dřevo, otisknout je lze i do keramiky nebo samotvrdnoucí hmoty. Pokud použijete textilní razítkovací polštářek nebo barvu na textil, můžete nazdobit látky z přírodních vláken (bavlna, len, hedvábí).

Pokud dáváte svoje domácí zavařeniny rádi jako dárek, jistě obdarovaného potěšíte originálním nápisem, visačkou a věnováním.

Nevhodné pro děti do 3 let.

226 Kč

Kód: 6044

1 produkt je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

Zboží v kategorii:

Scrapbooking, cardmakeing, origami, kalendáře, alba a mnoho doplňků ke kreativnímu tvoření. Dále u nás najdete vše potřebné pro výrobu přáníček, fotoalb, pozvánek, svatebních oznámení a různých dekorací. To vše a mnoho dalších krásných věcí si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách www.scrapyard.cz, nebo na naší nově otevřené kamenné prodejně - Hájkova 1676/6, Praha 3.

Scrapyard na Facebooku

Scrapbooking Kamenný obchod

Galerie