Big Shot - Šedý

Big shot je manuální vyřezávací a embossovací strojek. Vyřezává papír, karton, gumy, pěnovky, tenký plech, látku a kůži.

Rozměr strojku: 21,6 x 16,5 x 36,2cm.

Možná šíře šablon 15,24cm.

 

V ceně je:

Multifunkční deska dlouhá cca 32cm + 2 standartní akrylové vyřezávací desky (22,23x15,88x0,32cm - ne prodloužené XL). Takže máte vše pro to abyste mohli vyřezávat šablony tenké i tlusté a abyste mohli embosovat pomocí embosovacích kapes. Pokud byste chtěli embosovat mosazné/kovové šablony, budete potřebovat silikonovou a přítlačnou desku, která není součástí balení. Na embosování pomocí kapes je ale vše v ceně strojku.

UPOZORNĚNÍ

  • Nevhodné pro děti do 18ti let.
  • Vyřezávací desky, jsou spotřebním materiálem, který se opotřebovává používáním a časem bude potřeba jejich náhrada za nové. Na toto opotřebování se záruka nevztahuje.

2 997 Kč

Kód: 72103

Zboží v kategorii:

Scrapbooking, cardmakeing, origami, kalendáře, alba a mnoho doplňků ke kreativnímu tvoření. Dále u nás najdete vše potřebné pro výrobu přáníček, fotoalb, pozvánek, svatebních oznámení a různých dekorací. To vše a mnoho dalších krásných věcí si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách www.scrapyard.cz, nebo na naší nově otevřené kamenné prodejně - Hájkova 1676/6, Praha 3.

Scrapyard na Facebooku

Scrapbooking Kamenný obchod

Galerie