Keta razítko - Fotografie

Velikost razítka je cca 3,2 x 2,1 cm.

 Kvalitní gumová razítka od České firmy Keta jsou vhodná pro scrapbooking, cardmakeing a jiné výtvarné techniky, např. do Fimo hmoty - můžete dát do trouby spolu s FIFEM a sundat až po zatvrdnutí (pokud není přilepené na cling pěně).

Balení obsahuje 1ks razítek.

Součástí balení je i cling pěna ve velikosti razítka. Rzítko můžete podlepit oboustrannou lepící páskou a přilepit na jakýkoliv podklad např. dřevo, nebo ho můžete přilepit na přiloženou cling pěnu. Pokud se rozhodnete pro cling pěnu nemusíte razítko podlepovat, stačí odlepit horní část cling gumy a přilepit na štoček. Potom obstřihněte přesně podle tvaru razítka a z druhé strany přiložte na akrylový blok nebo jakoukoliv jinou přilnavou podložku.

Pokud je štoček opatřen cling pěnou, doporučujeme čistit razítka vlhčenými ubrousky. Samotný štoček je možné čistit jakýmkoliv způsobem. Štoček je velice kvalitní a i teplotně odolný.

Nevhodné pro děti do 3 let.

65 Kč

Kód: 422

2 ks skladem

Zboží v kategorii:

Scrapbooking, cardmakeing, origami, kalendáře, alba a mnoho doplňků ke kreativnímu tvoření. Dále u nás najdete vše potřebné pro výrobu přáníček, fotoalb, pozvánek, svatebních oznámení a různých dekorací. To vše a mnoho dalších krásných věcí si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách www.scrapyard.cz, nebo na naší nově otevřené kamenné prodejně - Hájkova 1676/6, Praha 3.

Scrapyard na Facebooku

Scrapbooking Kamenný obchod

Galerie