Vítáme Vás v našem obchodě www.scrapyard.cz.

Jsme rodinný podnik, který se už několik desítek let zabývá prodejem – papír – hračky – kancelářské potřeby. Poslední roky se náš sortiment začal rozšiřovat o výrobky spojené s kreativní činností, až jsme se nakonec nechali unést scrapbookingem. Bohužel v našich kamenných obchodech není dost místa na všechny krásné věci spojené se scrapbookingem a jinými kreativními činnostmi a proto jsme se rozhodli otevřít pro Vás internetový obchod, do kterého se budeme snažit vměstnat vše, co nám padne do oka.

Chystáme pro Vás spousty zajímavého zboží od známých scrapbookových značek, ale i krásných věcí, které jsem pro Vás objevili (a nám se osvědčili) u prodejců s běžným (nescrapbookovým) zbožím.

Jelikož je náš obchod teprve v začátcích, žádáme Vás o trpělivost a budeme rádi za jakékoli vaše nápady a připomínky k našemu obchodu.

Těšíme se na Vaši návštěvu a doufáme, že u nás objevíte mnoho podnětů pro Vaši kreativní tvorbu.

Váš scrapyard


Scrapbooking, cardmakeing, origami, kalendáře, alba a mnoho doplňků ke kreativnímu tvoření. Dále u nás najdete vše potřebné pro výrobu přáníček, fotoalb, pozvánek, svatebních oznámení a různých dekorací. To vše a mnoho dalších krásných věcí si můžete prohlédnout na našich internetových stránkách www.scrapyard.cz, nebo na naší nově otevřené kamenné prodejně - Hájkova 1676/6, Praha 3.

Scrapyard na Facebooku

Scrapbooking Kamenný obchod

Galerie