Kamenný obchod potřeb pro scrapbooking a kreativní tvoření

Scrapyard, kamenná prodejna potřeb pro scrapbooking a kreativní tvoření v Praze, kde si můžete všechno naše zboží z e-shopu tzv. ,,Osahat“. Na naší prodejně pro vás máme připravený široký sortiment potřeb nejen pro scrapbooking, ale i pro jiné výtvarné vyžití. Dáme vám volný prostor pro tvoření a připravíme spoustu zajímavých workshopů.

Kde nás najdete?

Naše adresa je: Hájkova 1676/6, Praha 3 – Žižkov

Jak se k nám dostanete?

Náš obchůdek se sice nenachází na hlavní třídě, ale i tak je velice snadno dostupný, jelikož je situován jen několik málo minut od zastávek MHD.

Stačí vystoupit na zastávce Ohrada, nebo Biskupcova, kam vás zaveze tramvaj č. 1, 9, 11, 10, 16, nebo autobus č. 133, 136, 207.

Co u nás najdete?

Prodejna není sice veliká, ale snažíme se prostor co nejlépe využít, abychom vám mohli nabídnout co nejvíce materiálu a novinek ze světa scrapbookingu.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na samotné tvoření a z části prodejny jsme vytvořili dílničku, kde budou probíhat workshopy a jiné kreativní činnosti v rámci volných úterků.

Co jsou volné úterky?

Dlouho jsme přemýšleli jak dát všem možnost si vyzkoušet co a jak funguje, nebo si jen tak v klidu posedět a něco hezkého si samy vyrobit, když na to doma nemáte potřebný materiál nebo pomůcky, a tak jsme vymysleli volné úterky. Podstatou volných úterků je nabídnout všem za poplatek 150 korun časově neomezenou možnost využít naše vybavení např. vyřezávací a embossovací strojek Big Shot, výsekové raznice, distress inkousty, razítka, děrovací kleště, řezačky, ozdobné nůžky a mnoho dalších pomůcek. Tvořit můžete buď z vlastního doneseného materiálu, nebo si jej můžete zakoupit přímo na místě v naší prodejně. Při práci vám bude k ruce vždy někdo z našeho personálu, kdo vám rád poradí a pomůže se všemi pomůckami a jejich použitím.

Workshopy?

Mimo volných úterků pro vás připravujeme i tematicky zaměřené workshopy. Workshopy jsou určeny maximálně pro 6 lidí, což nám umožňuje individuální přístup ke každému z účastníků. Termíny a témata workshopů budou zveřejňovány na našem blogu a na stránkách našeho e-shopu, kde se dozvíte bližší informace o daném tématu, ceně a způsobu přihlášení. Novinkou jsou také individuální workshopy. To znamená, že pokud vám nebude vyhovovat termín konání kurzu, nebo jste propásli termín některého z předchozích kurzů a jste skupina minimálně tří osob, lze termín upravit tak, aby vyhovoval právě vašim časovým možnostem.

Otevírací doba:

Otevřeno: Po + Pá 9:00 – 16:00, Út – St – Čt 10:00 – 18:00

Budeme se na vás těšit

Váš Scrapyard tým

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


*